W ramach projektu „Wsparcie terapeutyczne dla osób chorujących na choroby reumatyczne lub posiadających deficyty ruchu’’ w dniu 13 lipca 2022 roku grupa 20 osób uczestniczyła w wyjeździe integracyjno-zdrowotnym na Baseny Mineralne Solec-Zdrój.
Uczestnicy projektu zażywali kuracje siarczkowymi wodami leczniczymi, które działają leczniczo m.in. w leczeniu schorzeń reumatologicznych i pourazowych narządów ruchu.
Dziękujemy za wsparcie naszego projektu.
Zadanie dofinansowano z budżetu Miasta Rzeszowa

W czerwcu 2022 roku ćwiczenia w grupie ,, Zdrowy kręgosłup’’ zaplanowane na środy nie odbywały się i zostały przeniesione na wrzesień 2022 roku. Tak więc we wrzeniu będą się odbywały w poniedziałki i środy serdecznie zapraszamy.

Zapisy – nabór ciągły

Jolanta Fień – Koordynator

e-mail: biuro@fundacjaaprobata.org.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie

PROJEKT SKIEROWANY JEST DO OSÓB CHORYCH NA CHOROBY REUMATYCZNE LUB POSIADAJĄCYCH DEFICYTY RUCHU, KTÓRYCH NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ WYSTĘPUJĘ OD URODZENIA LUB POWSTAŁA NA SKUTEK CHOROBY W TYM DZIECI ORAZ ICH RODZIN, OPIEKUNÓW MIESZKAJĄCYCH NA TERENIE MIASTA RZESZOWA.

Ćwiczenia w grupie ,, Zdrowy kręgosłup’’

Termin 01.05.2022 – 15. 12.2021

Godz. 16.00-16.45

W maju 2022 ćwiczenia będą się odbywały w poniedziałki i środy