Działania w ramach projektu skierowane są do mieszkańców miasta Rzeszowa, które polegają na zachęcaniu osób 50+ do pracy w charakterze wolontariusza. W ramach Rzeszowskiego Centrum Wolontariatu 50+  tworzymy bazę  wolontariuszy oraz organizacji korzystających aby wolontariusze w ramach wolontariatu mogli nie tylko pomagać ale również rozwijać swoje pasje i zainteresowania. W Rzeszowskim Centrum Wolontariatu 50+ wspieramy również organizacje pozarządowe.

Chcesz zostać wolontariuszem lub zgłosić gdzie potrzebni są wolontariusze napisz do nas e-mail: biuro@rzeszowskiecentrumwolontariatu50plus.org.pl

www.rzszowskiecentrumwolontariatu50plus.org.pl

 

  • Zapraszamy osoby 50+ zamieszkałe na terenie miasta Rzeszowa, które chcą pograć w szachy, w brydża, gry planszowe, przytulić ciekawą książkę, porozmawiać z rówieśnikami w miłej sympatycznej atmosferze przy dobrej spokojnej muzyce. Każdy, kto do nas zawita zostanie poczęstowany kawą, herbatą, ciasteczkiem. Spotkania są bezpłatne.

CZAS TRWANIA PROJEKTU : od 14 czerwca do 15 grudnia 2019 r. w każdy czwartek i piątek w godz. 12:00 – 16:00

 

 

  •  Zapraszamy na bezpłatne WARSZTATY Z POMYSŁOWEGO RĘKODZIEŁA osoby 50+ zamieszkałe na terenie miasta Rzeszowa. W czasie warsztatów „robimy coś z niczego”.

CZAS TRWANIA PROJEKTU: od 14 czerwca do 15 grudnia 2019r. w każdą środę w godz. 9:00 – 12:00

MIEJSCE WARSZTATÓW: siedziba Rzeszowskiego Centrum Wolontariatu 50+, Rzeszów, ul. Rynek 7.

 
  • Zapraszamy rzeszowskie organizacje senioralne lub działających na rzecz seniorów na bezpłatne PORADY Z ZAKRESU KSIĘGOWOŚCI

CZAS TRWANIA PROJEKTU : od 14 czerwiec do 15 grudnia 2019 r. w każdy wtorek w godz. 14:00 -16:00

Skip to content