Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem wystąpienia mgr Maciej Baran fizjoterapeuty dotyczące  ruchu jako ważnego element w dbaniu o stawy w czasie spotkania edukacyjno- zdrowotnego w dniu 6 maj 2021,,II Podkarpackie spotkania edukacyjno-zdrowotne w obszarze reumatologii”

Dziękujemy za wsparcie AbbVie Polska Sp. z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem wystąpienia lek. med. Ewy Tereszkiewicz Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii dotyczącej podejmowania  metod leczenia bólu w leczeniu objawów choroby reumatycznej’’ w czasie spotkania edukacyjno- zdrowotnego w dniu 6 maj 2021,,II Podkarpackie spotkania edukacyjno-zdrowotne w obszarze reumatologii”

Dziękujemy za wsparcie AbbVie Polska Sp. z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem wystąpienia Piotra Dąbrowskiego Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie reumatologii dotyczące znaczenia wczesnej diagnostyki w reumatologii w czasie spotkania edukacyjno- zdrowotnego w dniu 6 maj 2021,,II Podkarpackie spotkania edukacyjno-zdrowotne w obszarze reumatologii”

Dziękujemy za wsparcie AbbVie Polska Sp. z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem wystąpienia prof. dr hab. n. med. Adama Reicha dotyczącego leczenie łuszczycy w czasie spotkania edukacyjno- zdrowotnego w dniu 27.04.2021 ,,II Podkarpackie spotkania edukacyjno-zdrowotne w obszarze reumatologii”
Dziękujemy za wsparcie AbbVie Polska Sp. z o.o.

W ramach „II Podkarpackich spotkań edukacyjno-zdrowotnych w obszarze reumatologii” zorganizowanych przez Fundację ,,APROBATA’’, 6 maja odbyła się debata z udziałem ekspertów w tej dziedzinie połączone z Europejskim Dniem Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych

Tematem spotkania w pierwszym panelu były nowoczesne rozwiązania w diagnostyce, terapii, aktywność osób cierpiących na choroby reumatyczne.

Serdecznie dziękujemy za udział naszym prelegentom:

Piotrowi Dąbrowskiemu Konsultantowi wojewódzkiemu w dziedzinie reumatologii,

doktor Ewie Tereszkiewicz Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii,

mgr Maciejowi Baranowi fizjoterapeucie i naszemu gościowi specjalnemu Pani Natalii Barańskiej, która realizuje swoje pasje, aktywnie pracuje zmagając się od dzieciństwa z chorobą reumatyczną.

Pięknie dziękujemy za pomoc w prowadzeniu spotkania Pani Alicji Kochanowicz – Grabuś Koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie i Pani Katarzynie Hul, która była tłumaczem języka migowego .

W drugim panelu były poruszane kwestia dostępności e-urzędów, jako ułatwienia w funkcjonowaniu osób niepełnosprawnych.

Serdecznie dziękujemy naszym prelegentom przedstawicielom administracji publicznej:

Pani Agnieszce Ulak Specjalista ds. promocji i informacji Oddział Podkarpacki,

Panu Rafałowi Śliżowi Rzecznikowi Prasowemu NFZ Podkarpacki Oddział w Rzeszowie, oraz

Pani Beacie Misków, która reprezentowała Rampa – Pokonujemy Barieryhttps://rampa.net.pl/ i

Panu Piotrowi Garbowskiemu paraolimpijczyk w biathlonie i biegach narciarskich.

Spotkanie zrealizowane dzięki wsparciu Roche Polska Sp. z o.o.

Dziękujemy za przegotowanie i realizacje nagrania Kurier Rzeszowski https://kurierrzeszowski.pl/


Z przyjemnością zapraszamy do udziału w dniu 6.05.2021 godz. 9.00-11.00 w wydarzeniu

 ,, II Podkarpackie spotkania edukacyjno-zdrowotne w obszarze reumatologii”

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju oraz wynikająca z niej troska o poczucie bezpieczeństwa i komfortu psychicznego uczestników sprawiły, że postanowiliśmy spotkać się za pośrednictwem łączy internetowych i spotkanie będzie udostępnione na FB

Fundacji ,, APROBATA’’, Kurier Rzeszowski – portal, gazeta, TVi

Jest to wyjątkowe wydarzenie zorganizowane przez Fundację ,, APROBATA’’

które, skierowane jest niezmiennie do indywidualnych pacjentów, u których zdiagnozowano choroby reumatyczne, opiekunów i ich rodzin, osób trzecich.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby z niepełnosprawnościami oraz pracodawców zainteresowanych zatrudnianiem osób z niepełnosprawnościami w godzinach 10.00-12.00 na dyżur Ekspertek Fundacji Aktywizacja Oddziału w Rzeszowie.
Natalia Kosiorowska pośredniczka pracy oraz Małgorzata Przytuła doradczyni zawodowa będą dyżurować na chacie na FB Fundacji Aktywizacja Oddział w Rzeszowie 
https://www.facebook.com/FundacjaAktywizacjaOddzialwRzeszowie należy kliknąć w ikonkę „Wyślij wiadomość” na naszym profilu Facebook oraz telefonicznie pod numerem 511 944 282

Tematem przewodnim Panel I Reumatologia- czas na wagę zdrowia- okno terapeutyczne

będą nowoczesne rozwiązania w diagnostyce, terapii oraz aktywność osób cierpiących na choroby reumatyczne.

Moderatorem spotkania będzie Jolanta Fień, Prezes Zarządu, a do dyskusji zaprosiliśmy

Piotra Dąbrowskiego, Konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie reumatologii na Podkarpaciu

lek. med. Ewę Tereszkiewicz, Specjalistę Anestezjologii i Intensywnej Terapii

mgr Macieja Barana, fizjoterapeutę

gościa specjalnego, Natalię Barańską, dziennikarkę, prezenterkę oraz modelkę, chorą na młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów oraz reumatoidalne zapalenie stawów

Tematem przewodnim Panel II 5 maja Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych

będą  kwestie dostępności e-urzędów, jako ułatwienia w funkcjonowaniu osób niepełnosprawnych.

Moderatorem spotkania będzie Alicja Kochanowicz-Grabuś Koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie, a do dyskusji zaprosiliśmy

Agnieszkę Ulak Specjalistę ds. promocji i informacji Oddział Podkarpacki ,Rafała Śliża Rzecznika Prasowego NFZ Podkarpacki Oddział w Rzeszowie

Beatę Misków  przedstawicielka Rampa – Pokonujemy Bariery

gościa specjalnego, Piotra Garbowskiego, paraolimpijczyka mistrza Polski w biathlonie osób niewidomych i słabowidzących.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Spotkanie zorganizowane dzięki wsparciu Roche Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Wychodząc naprzeciw środowiska osób niedosłyszących oraz dostosowaniu się do ustawy z dnia 19 lipca 2019 r., o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami zapewnimy tłumacza języka migowego

Spotkanie dostosowane dla potrzeb osób niedosłyszących.

Tłumaczem języka migowego będzie Katarzyna Hul

 


Serdecznie dziękujemy za udział w dniu 27 kwietnia 2021 naszym gościom prof. dr hab. Adamowi Reichowi i Dr n. med. Piotrowi Dąbrowskiemu w wydarzeniu II Podkarpackie spotkania edukacyjno-zdrowotne w obszarze reumatologii , którzy przekazali wiedzę na temat współczesnych metod leczenia w obszarze reumatologii.
Spotkanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu AbbVie Polska
Naszemu Partnerowi Medialnemu Kurierowi Rzeszowskiemu za wsparcie organizacyjne.
Zapraszamy do obejrzenia
               

Z przyjemnością zapraszamy w dniu 27.04.2021( wtorek )  godz.16.00-17.00 do udziału w wydarzeniu

                       ,, II Podkarpackie spotkania edukacyjno-zdrowotne w obszarze reumatologii”

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju oraz wynikająca z niej troska o poczucie bezpieczeństwa i komfortu psychicznego uczestników sprawiły, że postanowiliśmy spotkać się za pośrednictwem łączy internetowych i spotkanie będzie udostępnione na:

FB Fundacji ,, APROBATA’’, Kurier Rzeszowski – portal, gazeta, TVi

Jest to wyjątkowe wydarzenie zorganizowane raz drugi przez Fundację ,, APROBATA’’, które skierowane jest niezmiennie do indywidualnych pacjentów, u których zdiagnozowano choroby reumatyczne, opiekunów i ich rodzin, osób trzecich.  Gośćmi  Jolanty Fień – prezes zarządu Fundacji ,, APROBATA’’  będzie Piotr Dąbrowski Konsultant wojewódzki w dziedzinie reumatologii i prof. dr hab. n. med. Adam Reich. Nasi prelegenci w przystępny sposób opowiedzą o współczesnych metodach leczenia w reumatologii.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Spotkanie zorganizowane dzięki wsparciu AbbVie Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Partnerzy:

Kurier Rzeszowski – portal, gazeta, TVi

Stowarzyszenie Reumatyków i Ich Sympatyków im. Hanki Żechowskiej Koło Podkarpackie ,, Podaj dalej’’

Skip to content