Przedstawiamy członków Kapituły konkursowej w Plebiscycie Rzeszowscy Siłacze, to MY, II Edycja

Członkowie Kapituły mają przed sobą bardzo trudne zadanie polegające na wyłonieniu Laureatów Plebiscytu Rzeszowscy Siłacze, to MY, II Edycja.

Członkowie Kapituły Rzeszowscy Siłacze, to MY II edycja

Jesteśmy zachwyceni  kreatywnością i talentem uczestników, którzy zaczarowali nas swoimi pracami.  Prace są nie tylko piękne wizualnie, ale również wprowadzają magię i przyjemność czytania.

Dziękujemy za poświęcony czas i wysiłek, jakie włożyliście w tworzenie tych wspaniałych dzieł. Wasza pasja i zaangażowanie są inspirujące dla nas wszystkich.

Dziękujemy również rodzicom, instytucjom, które zgłosiły swoich kandydatów.

Otrzymaliśmy zgłoszenia w poszczególnych kategoriach:

Dzieci i młodzież do 18 roku życia – 4 osoby

Kobiety –  3 osoby

Mężczyźni – 4 osoby

Społecznik osoba z niepełnosprawnością – 3 osoby

Ogłoszenie laureatów oraz osób wyróżnionych nastąpi  podczas Warsztatów

Na pierwszy rzut oka – widzisz różnicę?

Serdecznie zapraszamy !

Termin: 04. 12.2023

Godz. 9.30 – 14.00

Miejsce: Collegium Humanum filia w Rzeszowie Aleja Generała Leopolda Okulickiego 10

w Rzeszowie

Budynek Stara Szwalnia I piętro

Logotypy grantodawcy. Zadanie dofinansowano ze środków PFRON, których dysponentem jest Prezydent Miasta Rzeszowa.