Wiceprezes zarządu

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w NGO oraz z osobami 50+. Była założycielem i przez 10 lat pracowała jako prezes Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Psychoruchową. Stowarzyszenie zrealizowało wiele projektów, które wspierały rodziców dzieci z ADHD oraz ich terapeutów. Obecnie od 4 lat jest członkiem Samorządu Słuchaczy Akademii 50+ Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Pełni funkcję przewodniczącej Porozumienia Podkarpackich UTW. Od trzech lat prowadzi Klub Wolontariusza na Akademii 50+ w Rzeszowie oraz jest koordynatorem wolontariatu w założonym w 2018r. Rzeszowskim Centrum Wolontariatu 50+, założonego w ramach zadania zleconego przez Wydział Zdrowia Urzędu Miasta Rzeszowa. Prowadzi również zajęcia z rękodzieła . z dużym doświadczeniem w pracy w organizacjach pozarządowych Sama będąc osobą 60+ doskonale rozumie problemy tej grupy wiekowej.